Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Praca za granicą Pokojowa/Pokojowy

Data opublikowania: 09-01-2019 12:48:59 | Imię i nazwisko: ERC | 39 razy wyświetlane |

Euro Recruitment Consulting to wiodąca
firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego
doradztwa personalnego. Od 14 lat z powodzeniem zapewniamy prace
tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie
naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług.
Atrakcyjne zarobki w urokliwych, bardzo ciekawych i przyjaznych
lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów.
Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku
podjęcia pracy.

Obecnie dla naszego klienta we Francji
poszukujemy osoby na stanowisko Pokojowej/Pokojowego do pracy w 5*
hotelu w Alpach Francuskich

Obowiązki:

• Przygotowywanie i utrzymywanie w
czystości pokoi hotelowych

• Utrzymywanie
w czystości sprzętów i pomieszczeń używanych do pracy

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie

• Wysoki poziom kultury osobistej

• Zaangażowanie i chęć do pracy

• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o
przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod
nr tel.: 587819111.W tytule wiadomości należy podać numer
referencyjny: pok/fr/19

Prosimy o dopisanie następującej
klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że
skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt ERC: Praca za granicą Pokojowa/Pokojowy

Telefon: 587819111

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |