Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Praca za granicą na Zmywaku

Data opublikowania: 09-01-2019 12:50:14 | Imię i nazwisko: ERC | Miejsce: Gdynia | 23 razy wyświetlane |

Euro
Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa
pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 14
lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych,
zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich
klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki
w bardzo urokliwych i przyjaznych, lokalizacjach, umowy o pracę czy
pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz
zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy.

Obecnie dla
naszego klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko Pomocy
kuchennej
(praca na zmywaku) w ekskluzywnym hotelu w Alpach
Francuskich.

Obowiązki:
-Przygotowywanie
miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw
-Utrzymanie
czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, w tym zmywanie
naczyń
-Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom

Wymagania:
-Doświadczenie
na stanowisku pomocy kuchennej
-Znajomość języka francuskiego
lub angielskiego mile widziana
-Bardzo dobra organizacja
pracy

Oferujemy:
-Umowę
o pracę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Bezpłatne
zakwaterowanie,
-Pomoc w organizacji przejazdu.

Osoby
zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy
rekrutacja@erc.ec
lub kontakt telefoniczny: 587819111
W tytule wiadomości należy
podać numer referencyjny: pomkuch/fr/19

Prosimy o dopisanie
następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r.,
poz. 922).”

Uprzejmie
informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi
kandydatami.

Kontakt ERC: Praca za granicą na Zmywaku

Telefon: 587819111

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |