Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |

Operator wózka widłowego

Data opublikowania: 10-11-2016 07:34:27 | Imię i nazwisko: Agencja Concordia | Miejsce: | 90 razy wyświetlane |

Operator
wózka widłowego z podstawowym niemieckim

Oferta nr 02/11/BO

Miejscowość: Leinefelde

OPIS STANOWISKA:

  • Praca na magazynie (meble + AGD)

  • Praca w zespole 10-30 pracowników

WYMAGANIA:

  • kurs operatora wózków widłowych

  • podstawowa znajomość języka
    niemieckiego

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na
    warunkach niemieckich

  • pomoc w organizacji dojazdu

  • pomoc w organizacji zakwaterowania

  • możliwość nadgodzin

  • stabilność zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie
CV w języku niemieckim na adres mailowy
justyna.salamon@agencja-concordia.pl.
W temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy zawodu lub numeru
oferty

W razie pytań prosimy o kontakt pod
nr:

507 037 577

534 483 111

Kontakt Agencja Concordia: Operator wózka widłowego

Telefon: 534483111

Wyślij do mnie e-maila z linkami do zarządzać ogłoszeniem

Obserwuj Nas... Dołącz do Nas...

Webhostel na Świecie: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcarja, Wielka Brytania, Irlandia
Inne miasta: Wybierz Miasto: | Poznań | Katowice | Kraków | Warszawa | Wrocław | Trójmiasto | Szczecin | Lublin | Łódź | Białystok | Bydgoszcz | Gorzów | Olsztyn | Opole | Płock | Rzeszów | Słupsk | Zielona Góra |